Один день із життя закладу
Один день із життя Рибаківського закладу
Ось і завітала у наші краї гарна, чарівна та щедра осінь.З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Так 28 жовтня у Рибаківському закладі учні та вчителі провели КТС «Осінній дивограй»,. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів.Фоє закладу буяє різноманіттям квітів,поробок із овочів, фруктів .
Із шишок, гілочок, гарбузів, картоплі, кольорової капусти учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж.
Невеличка гра –подорож «Пригоди на кольорових станція» для 1-4 класів справді порадувала присутніх гарним настроєм та гумором. Класи були згуртовані за кольорами осені: 2 клас – помаранчеві, 3 клас – жовті, 4 – зелені, як і сама красуня-осінь. Цікаві конкурси, веселі танці, пісні, пронизані любов’ю до рідного краю, ліричністю та гумором, створили справді святкову атмосферу. Програма заходу була яскравою,діти з радістю зустріли гостю –Осінь, яка прийшла на свято з подарунками –загадками. Бабусі Ягусі заворожили всіх присутніх своїми костюмами та веселим таночком.Свято пройшло у колі друзів,батьків та барв осені.
Ввечері, перед осінніми канікулами, коли учням необхідні гарні емоції, для учнів 6-11 класів у нашому закладі таки відбулося надзвичайно веселе свято – Хеловін.
Але про все по порядку.
Хеловін (Хеллоуїн) - “несвяте свято”, яке ще зовсім недавно широко святкували лише в США а тепер має популярність і в Україні. Що ж це за "свято", відкіля воно бере свій початок?
Хеловін – старовинне кельтське язичницьке свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Атрибутом свята є світильник у вигляді голови з гарбуза (Джек – о - Лантен). Діти, одягнені в страхітливі костюми, лякають дорослих, а ті відкуповуються від маленьких примар подарунками (звичайно, солодощами).
Історія "свята" нараховує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського дня Помони (богині рослин) і християнського "Дня всіх святих". Більшість людей вважають це свято нешкідливою веселістю.
Ми запитали у учнів про ставленні до цього свята, були такі відповіді: «Це веселе, яскраве свято, яке дає нам гарні емоції. Що ж стосується того, що це неукраїнське, і навіть не слов’янське свято... культури інших народів треба поважати».
До свята діти підготувались заздалегідь, прикрасили актову залу мотузками, сплетеними у вигляді павутиння, гарбузами з чудернацькими мордочками. Дівчатка та хлопчики прийшли у незвичних костюмах ,серед яких були русалки, відмочки, чарівники, вампіри. Учні 11 класу підготували цікаві конкурси. Усі прийшли з цукерками. Було весело, гамірно і навіть романтично. А наприкінці хочеться подякувати та відмітити учнів, які стали організаторами та ведучими цікавих дійств – це Феленюк Софійка, Лаптєва Світлана, Ленькова Софія, Москаленко Орина і весь 11 клас: Артеменко Анна, Кравченко Юлія, Брага Тетяна, Коржов Роман, Сосновський Іван, Москаленко Дарія.
Шкільний парламент